19 listopada 2016 Udostępnij

HUROM – wyciskarki do soków

Wyciskane soki

Szklanka świeżo wyciśniętego soku owocowo – warzywnego to prawdziwa bomba energetyczna i witaminowa dla naszego organizmu. Świeży sok to orzeźwienie o poranku i idealne rozpoczęcie dnia dzięki ogromnej porcji składników odżywczych. Coraz więcej osób przekonuje się, że soki owocowe i warzywne to nieoceniona pomoc w utrzymaniu zdrowia dla całej rodziny. Wyciskarki jakie są dostępne na rynku pozwalają w domowy zaciszu przygotować napój o wspaniałych walorach smakowych i aromatycznych.

Soki można przygotować z dowolnej kombinacji owoców i warzyw, a nawet roślin liściastych, ziół i nasion. W ofercie jaką Państwu przedstawiamy każda wyciskarka do soku jest urządzeniem o bardzo dobrej jakości i wykonaniu, a do tego może się okazać bezcenna w organizacji i przygotowaniu kulinarnych pomysłów.

Wyciskarka HUROM

Wyciskarki Hurom posiadają unikalny system jedno ślimakowy, którego zastosowanie umożliwiło przygotowanie optymalnej ilości soku z danej porcji owoców i warzyw. Producent wyciskarki zastosował system wolnoobrotowego wyciskania soku, co zapobiega powstawaniu wysokiej temperatury podczas produkcji soku. W wysokiej temperaturze utylizuje się większość cennych składników odżywczych jakie znajdują się w owocach i warzywach, zatem tracimy witaminy, minerały, enzymy i inne składniki odżywcze.

Porcja witamin

Proponujemy w naszej ofercie dwa modele Hurom : HR 2G lub HA, których technologa i precyzja wykonania gwarantuje nam wspaniały smak soku, bogactwo aromatu, klarowność jaką lubimy oraz zachowanie składników odżywczych. Do produkcji tych wyciskarek został użyty materiał bezpieczny dla zdrowia człowieka oraz dla środowiska. Oprócz tego materiały te są także bardzo trwałe i solidne, co daje podstawę producentowi do wydłużenia gwarancji nawet do 10 lat. Mamy do zaoferowania produkty cieszące się uznaniem na całym świecie.

Wyciskarki HUROM są obecnie jedną z najbardziej popularnych marek sprzętu AGD i wciąż poszerza się grono jej fanów. Produkty tej firmy wyróżniają się nowoczesnym designem, bezpieczną i łatwa obsługą, starannością wykonania i wysoką jakością użytych materiałów. Można wśród nich wybrać model idealnie odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom każdego użytkownika. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości odnośnie wybranego modelu, a tym samym przedstawimy wszystkie jego zalety i wady. Wszystkie wyciskarki jakie pokazane są na stronie znajdują się także w salonie sprzedaży, gdzie można przekonać się naocznie o jakości tej marki.

Maria Błach

Redakcja sdesign.net.pl