19 listopada 2016 Udostępnij

Hurom - wyciskarki w najlepszym wydaniu

Wyciskarka do owoców i warzyw

Hurom to firma, która odznacza się kreatywnością, innowacyjnością i stawianiem na badania, nie zaskakuje więc to, że można mówić o niej jako o czołowym producencie sprzętu AGD. Nie da się przy tym ukryć, że działania jej pracowników potwierdzają wagę przywiązywaną zarówno do zdrowia, jak i samej satysfakcji klientów. Hurom to podmiot, który od dawna skupia się na potrzebach konsumentów, a to sprawia, że jego oferta systematycznie się rozwija, w jej skład zaś wchodzą coraz lepsze rozwiązania. Osoby, które chcą się o tym przekonać, powinny zainteresować się między innymi wyciskarkami pojawiającymi się pod szyldem tego koreańskiego producenta

Hurom HH 2G

Hurom HH 2G z pewnością może być zaliczane do tych urządzeń, o których można powiedzieć, że zrewolucjonizowały rynek. W sprzedaży wyciskarka ta jest dostępna od roku 2014, rewolucyjne okazało się zaś przede wszystkim uzupełnienie jej o nowy silnik, który pozwolił na pracę z prędkością mniejszą niż we wcześniejszych modelach. Dzięki temu możliwa stała się jeszcze lepsza kontrola wylotu pulpy, osoby zainteresowane sokami mogły więc liczyć na to, że otrzymają coś więcej, niż tylko klarowny sok – gęste koktajle. Inna zmiana, której nie można ignorować, jest związana z designem, wyciskarka zyskała bowiem nie tylko większą misę, ale również nowy wał oraz sita.

Model wyciskarki

Cenną zmianą jest też stawianie na zdrowie użytkowników, wszystkie części wyciskarki są bowiem wolne od bisfenolu A odpowiadającego za wiele reakcji alergicznych. Na tym jednak nie kończą się zmiany, które z powodzeniem można określić mianem rewolucyjnych. Kolejna jest związana z zatyczką. Ta nie pojawiała się w innych modelach urządzenia, a przecież nie można jej nie docenić biorąc pod uwagę to, że pozwala na zatrzymanie soku, a następnie przelanie go w dowolnym momencie, bez podstawiania urządzenia już w trakcie wyciskania soku.

Osoby, które zastanawiają się nad tym, na ile opłacalne może się okazać wejście w posiadanie tego modelu, z pewnością docenią i to, że został on wyposażony w pionową wyciskarkę z jednym ślimakiem. Warzywa i owoce same przesuwają się więc w kierunku wała, a my nie musimy już pamiętać o konieczności ich dociskania. Całość jest przy tym wykonana z mocnego materiału, co gwarantuje imponującą wytrzymałość urządzenia.

Aleksandra Michalak

Redakcja sdesign.net.pl