19 listopada 2016 Udostępnij

Bądź FIT z Hurom

Zdrowe odżywianie

Moda na zdrowie odżywianie rozprzestrzenia się obecnie po całym świecie. FIT chcą być już nie tylko młodzi, ale również ci nieco starsi. Każdy chce móc pochwalić się nie tylko nienaganną figurą, ale również piękną, nieskazitelną cerą. Chcąc cieszyć się wysoką formą, należy stawiać jedynie na pełnowartościową dietę. Witaminy, które znajdują się w owocach są w naszej diecie niezbędne. Soki, które można znaleźć w sklepie, a które zawierają ogromną ilość cukrów to raczej niezbyt dobry wybór.

Wyciskarka do soków

Hurom to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy chcą zatroszczyć się o zdrowie zarówno swoje, jak i swojej rodziny. Z jej pomocą można samodzielnie przygotować rozmaite koktajle, musy, soki oraz smoothie. Zaledwie kilka minut potrzeba, aby z owoców wycisnąć to, co w nich najbardziej wartościowe, nie tracąc jednocześnie zawartych w nich substancji odżywczych. Siła, jaką zamknięto w tym niewielkim urządzeniu pozwala na wyciskanie soku z nasion oraz skórek zarówno warzyw, jak i owoców, a więc z tych części, które przed jedzeniem najczęściej usuwamy. Tym samym pozbawiamy nasz organizm tego, co najcenniejsze.

Ekonomiczna wyciskarka

Wyciskarka Hurom

Hurom to wyciskarka do soków drugiej generacji. Jej zakup to doskonała inwestycja w zdrowie na wiele długich lat. Jest bezpieczna i ekonomiczna, pozwala na przygotowywanie pełnych zdrowia soków. Wyciskarka Hurom nie przyczyni się do zwiększenia rachunków za prąd. Wszystko z uwagi na silnik, jaki znajduje się w urządzeniu. Wyciskarka została wyposażona w system monitorowania temperatury urządzenia. Dzięki temu nie trzeba obawiać się przegrzania wyciskarki. W dowolnym momencie można przerwać jej pracę. Aby możliwe było włączenie wyciskarki, musi ona zostać odpowiednie złożona.

W przeciwnym razie w ogóle nie uruchomi się. Są to zabezpieczenia, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. W efekcie czas w kuchni można spędzać z całą rodziną, przygotowując pyszne soki i nie obawiając się nawet o bezpieczeństwo najmłodszych. Wyciskarka może być czyszczona nawet podczas pracy. Dzięki temu możliwe jest przygotowywanie soków oraz musów w rozmaitych smakach bez konieczności rozkładania urządzenia oraz jego mycia.

Aleksandra Michalak

Redakcja sdesign.net.pl