19 listopada 2016 Udostępnij

WYCISKARKA DO SOKÓW Z OWOCÓW, WARZYW I CYTRUSÓW

Hurom

Firma Hurom istnieje od roku 1974 i zajmuje się tworzeniem specjalnych sprzętów kuchennych dla dobra naszego zdrowia. Efektem pracy tej marki jest pierwsza na świecie pionowa wyciskarka do soków. Przewaga tego sprzętu na poziomą wyciskarką jest taka, że nie trzeba już dociskać składników, a urządzenie samo będzie pobierać poszczególne składniki. Wałek urządzenia będzie je wciągał w trakcie pracy. nie ma konieczności żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Duża powierzchnia sitek gwarantuje między innymi wygodne wyciskanie miękkich produktów.

Wyciskarki pionowe

Pionowa wyciskarka marki Hurom to tak naprawdę wielki hit na rynku urządzeń do przygotowywania soków. Wyciskarka oferuje świeże soki warzywne oraz owocowe, a co najważniejsze inaczej niż wirówka nie niszczyła tego co najcenniejsze w sokach a więc witamin, enzymów i minerałów, które w owocach się znajdują. Tym samym urządzenia sprawdziły się naprawdę świetnie a klienci je praktycznie pokochali. Łatwość przygotowywania świeżych soków oraz łatwe czyszczenie samej wyciskarki przełożyły się na sukces tego sprzętu oraz jego wielką popularyzację.

Marka Hurom jednak się nie zatrzymała i tak naprawdę cały czas były prowadzone prace, które miały zmierzać do udoskonalenia tych właśnie urządzeń. Ostatecznie był taki efekt, że powstała wyjątkowa wyciskarka do soków. Efektem pracy jest sprzęt II generacji. Prace, które zostały przeprowadzone doprowadziły do tego, że urządzenie II generacji pracuje jeszcze z większą wydajnością i można przygotowywać sobie około 30% więcej soku niż w innych urządzeniach, niż w sprzęcie I generacji.

Źródło witamin

Poprawione urządzenie gwarantuje nam również uzyskiwanie takiego soku, który jest dużo bardziej klarowny. Pojawiła się także specjalna manetka, która pozwala regulować gęstość tego soku jaki będzie uzyskiwany. Obecnie okazuje się, że urządzenia II generacji należą do najczęściej wybieranych wyciskarek do soków.

Wyciskarka do soków

Obecnie marka Hurom sprzedaje mniej więcej 10 mln wyciskarek każdego roku. Staranność wykonania, dbałość o każdy szczegół, doskonałe wzornictwo to wszystko sprawia, że pod każdym względem jest to sprzęt, który zasługuje na uwagę. Co za tym idzie marka ma również duże uznanie wśród wszystkich firm oceniających i wręczających nagrody dla najlepszych producentów.

Oskar Rzepecki

Redakcja sdesign.net.pl