19 listopada 2016 Udostępnij

Hurom – niekwestionowany lider wśród wyciskarek do soku

Wyciskarka HUROM

Wyciskarka Hurom od lat gości na rynkach niemal całego świata. Konsumenci pokochali ten mały sprzęt AGD za nowoczesny wygląd, jakość materiałów i łatwość w obsłudze. Dzięki tym cechom marka Hurom stała się niekwestionowanym liderem na rynku wyciskarek, a inne firmy próbują iść w jej ślady i stworzyć podobną renomę oraz grono odbiorców. Zazwyczaj w takich firmach klienci są kuszeni niższą ceną produktów, jednak w parze z niższa ceną idzie też niższa jakość i brak wielu funkcji, dzięki którym wyciskarki Hurom stały się nieocenionym pomocnikiem w każdej kuchni.

Dlatego przed zakupem wyciskarek warto sprawdzić co ma w ofercie firma Hurom i dlaczego inne marki stoją za nią daleko w tyle. dobrej jakości wyciskarka kosztuje nawet kilka tysięcy złotych. Jest to spory wydatek, dlatego warto sprawdzić wszystkie wady i zalety wybranego modelu.

Solidne wykonanie

Wyciskarka ma nam pomagać w kuchni przez długie lata, więc postawmy na solidność wykonania i sprawność działania. Bardzo ważnym elementem jest długość gwarancji przy każdym sprzęcie AGD, nie tylko przy wyciskarkach. Marka Hurom daje nam aż 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata na poszczególne elementy budowy jest to ewenement wśród producentów wyciskarek, co tylko świadczy o pewności producenta o wysokiej jakości sprzętu jaki oferuje klientom.

Taki okres gwarancji daje nam spokój i sama przyjemność użytkowania wyciskarki do produkcji zdrowych posiłków i przekąsek. W ofertach wielu supermarketów i w innych sklepach ze sprzętem domowym możemy znaleźć mnóstwo urządzeń które są po prostu podróbkami Hurom.

Oszczędność w kuchni

Inne firmy wzorują się na wyglądzie wyciskarek Hurom i tworzą tańsze modele, jednak nie dają tej samej jakości i standardu pracy z wyciskarką. W wyciskarkach Hurom jest zastosowane wolnoobrotowe wyciskanie soku z owoców i warzyw, dzięki czemu soki są pełne składników odżywczych i zachwycają swoim smakiem. Działają bardzo cicho, są łatwe w obsłudze i czyszczeniu, a do tego maksymalnie wydajne, ponieważ uzyskamy więcej soku niż przy innych wyciskarkach.

Można śmiało powiedzieć, że wyciskarka Hurom to prawdziwa perełka na rynku wyciskarek. Urządzenie to zostało stworzone z niemal chirurgiczną precyzją, przy dbałości o każdy szczegół budowy wewnętrznej i zewnętrznej. Każdy kto raz spróbuje pracy z tym sprzętem nie zechce już żadnej innej wyciskarki.

Oskar Rzepecki

Redakcja sdesign.net.pl